• вул. Хрещатик, 38
  • 10:00 - 22:00

КАПСУЛЬНА КОЛЕКЦІЯ GUNIA X ЦУМ КИЇВ

02 Бер 2021

Новини

ЦУМ Київ разом з українським брендом Gunia project презентують капсульну колекцію, створену спеціально до початку весни.

Лімітована серія виробів з фаянсу GUNIA х ЦУМ виготовлена та розписана вручну. Дизайн – це експеримент поєднання традиційних форм та технік з новою функціональністю. Вази та піали, декоровані іграшковими фігурами та розписані весняними квітами з ретро листівок. В колекції також представлені свічки з ароматом трояндового морозива та шовкові бандани з квітковими візерунками, херувимами й орнаментами з українських рушників.

«Колаборація з ЦУМом – для нас дуже цікавий проект. Ми завжди надихаємося традиціями та речами з історією. Розмірковуючи над капсульною колекцією для ЦУМ, ми намагалися зібрати і відновити спогади та асоціації минулого, які були пов’язані з першими відвідуваннями універмагу. Виявилося, що майже у всіх «ЦУМ дитинства» викликає спогади вражаючого відділу іграшок та порцелянового посуду. Розвиваючи цю тему, ми хотіли створити об’єкти, які асоціюються з дитинством, подарунками, бабусиним сервантом, весною та святом», – говорять Маша Гаврилюк й Наташа Каменська, засновниці Gunia project.

«Ми дуже раді анонсувати продовження серій колаборацій з українськими дизайнерами. В сезоні SS21 прем’єрою стала капсульна колекції GUNIA х ЦУМ, яка наповнена кольорами, принтами та формами, що знаменують прихід весни. Унікальні вироби були спеціально розроблені для універмагу та представлені ексклюзивно в ЦУМ та на tsum.ua», – прокоментувала Ольга Чайка, баїнг-директор ЦУМ Київ.

Запрошуємо розпочати весну особливим атмосферним шопінгом. Капсула GUNIA х ЦУМ представлена на третьому поверсі універмагу.

Бренди
Популярні запити
  • {{sItem.Text}}
loading..
На жаль, результатів за вашим запитом не знайдено.
Спробуйте інший запит.
Показано {{searchResult.length}} результатів