• вул. Хрещатик, 38
  • 10:00 - 22:00

Герої шоу «МАСКА» в ЦУМі

24 Лют 2021

Новини

В ЦУМі для всіх відвідувачів відкрилась виставка оригінальних костюмів шоу «МАСКА» телеканалу «Україна». На першому поверсі зачаровує красою золоте Сонце, яке визнано одним з найяскравіших персонажів шоу. Для створення розкішного образу було використано понад 1000 перлин, 300 золотих пір’їн та царський шолом вагою 5 кілограмів. На п’ятому поверсі відвідувачів зустрічають наймиліші персонажі: міфічний гігант Циклоп та зворушливе Жабеня. Шостий поверх зайняв наймасивніший герой – Дракон, висота якого сягає 2,6 метрів, а крила важать близько 5 кілограмів. Компанію йому складають епатажний панк-рокер Сом, костюм, якого створений з 4000 тисяч лусочок. А також, загадковий Ворон. Більше дізнатися і подивитися на YouTube виступ зоряного учасника шоу – можна просканувавши QR-код, розміщений біля героя. Кожен персонаж – це результат кропіткої ручної роботи українських дизайнерів Лесі Патоки та Назара Дідика. 

До кінця квітня кожен охочий матиме можливість побачити улюблених героїв на власні очі. Запрошуємо поближче роздивитися неймовірні образи та зробити світлини з фантастичними героями.

Також обов’язково долучайтеся до перегляду шоу «МАСКА» та вболівайте за свого фаворита щосуботи о 21:00 на телеканалі «Україна».

Бренди
Популярні запити
  • {{sItem.Text}}
loading..
На жаль, результатів за вашим запитом не знайдено.
Спробуйте інший запит.
Показано {{searchResult.length}} результатів