• вул. Хрещатик, 38
  • 10:00 - 22:00

Поширені запитання

У чому відмінність ЦУМ від київських ТЦ і ТРЦ?

ЦУМ — перший в Україні магазин, який працює в популярному в усьому світі форматі класичного універмагу. Це означає відкритий торговий простір, де кожен поверх відведений під одну або кілька товарних категорій, організованих, у свою чергу, за принципом відділів, а не магазинів. На поверхах працюють єдині для всіх брендів каси й примірювальні кімнати.


Що робити, якщо я загубив(ла) особисті речі в ЦУМ?

Якщо ви загубили речі у ЦУМ, зверніться в бюро знахідок універмагу, зателефонувавши на лінію допомоги 0800 60 02 02.


Які послуги надає ЦУМ?

У нас ви можете відремонтувати взуття, підшити одяг або здати його в хімчистку, скористатися послугами персонального шопера, гардеробом, кімнатами для пеленання й паркуванням. Дізнатися, де замовити послугу, ви можете тут.


Одяг яких марок продається у ЦУМ?

Повний перелік марок, представлених у ЦУМ, можна подивитися в розділі «Бренди».


Як орендувати торгове місце у ЦУМ?

Щоб орендувати місце у ЦУМ, перейдіть у розділ «Оренда» і заповніть заявку на оренду.


Що ЦУМ робить для міста?

Новий ЦУМ більше старого. Це створює додаткове навантаження на інфраструктуру міста. Тому під час реконструкції ми повністю оновили водопровідну мережу на вул. Богдана Хмельницького й частину теплотраси. Крім того, ми оновили каналізаційний колектор, системи вентиляції та освітлення у новій кабельній лінії від підстанції «Олімпійська». Ми також реконструювали підземний перехід на перетині вулиць Хрещатик і Богдана Хмельницького.


Як дізнатися про вакансії у ЦУМ?

Перелік вакансій можна знайти в розділі «Вакансії». Якщо ви не знайшли вакансії, що відповідає вашому досвіду та прагненням, але ви хочете працювати у ЦУМ, заповніть анкету та надішліть ваше резюме нам: hr@tsum.ua


Які події і акції проводить ЦУМ?

У ЦУМ регулярно проходять майстер-класи, лекції та модні дефіле. Розклад майбутніх подій ви можете подивитися в розділі «Відвідати». Перелік акцій можна побачити в розділі «Акції».


Бренди
Популярні запити
  • {{sItem.Text}}
loading..
На жаль, результатів за вашим запитом не знайдено.
Спробуйте інший запит.
Показано {{searchResult.length}} результатів