• 38, Khreschatyk Street
  • 10:00 - 22:00

Історія ЦУМ

атмосфера, яку ми для вас зберегли

Як будь-який відомий універмаг, ЦУМ має багаторічну історію. Він будувався, руйнувався і відбудовувався знову, на його місці був прибутковий будинок і Будинок Книги. Він — свідок багатьох поразок і перемог. ЦУМ невіддільний від Києва, а Київ — від ЦУМ. Їх об'єднує спільна історія, атмосферу якої ми для вас зберегли. 

1939

Універмаг прийняв перших відвідувачів 1-го травня. Вартість будівництва склала близько 10 млн рублів.

1947

Повним ходом йде післявоєнна реконструкція. ЦУМ, який майже не постраждав, першим відкриває свої двері для відвідувачів.

2016

Оновлений ЦУМ відкриває свої двері для відвідувачів.

Новий формат

Торговий простір нового ЦУМ влаштовано за принципом класичного універмагу. Завдяки своїй зручності, цей формат популярний в усьому світі. В універмазі кожен поверх відведений під одну або кілька категорій товару, а простір організовано за принципом відділів.

Так, у ЦУМ на –1-му поверсі знаходяться товари для чоловіків: одяг, взуття та аксесуари. На 1-му поверсі розмістилися відділи косметики й парфумерії, ювелірних прикрас та аксесуарів. На 2-му — преміальне взуття та одяг для жінок. 3-й поверх відведений під жіночу білизну і більш доступні одяг і взуття. На 4-му рівні покупці можуть підібрати одяг для всієї сім'ї та спорту. Вище — дитячі товари та іграшки. Перший в Україні фуд-хол формату «побачив — спробував — купив» — на 6-му поверсі. Під самим куполом, де багато денного світла, а з терас відкривається неповторний вид на Київ, знаходяться кафе, бари й ресторани.

Popular searches
  • {{sItem.Text}}
loading..
Unfortunately, no results found upon your request.
Try another request.
Shown {{searchResult.length}} results